Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Paris Hilton Küba tatilinde

27 Şubat, 2015 | 13:18

Hilton oteller zincirinin varisi Paris Hilton, Küba’da. Başkent Havana’da tatil yapan sosyetik güzel, Küba ziyaretine ait fotoğrafları takipçileriyle paylaştı.

Geçtiğimiz aylarda tropik cennet Bali Adası‘nda keyifli bir tatil geçiren sosyetik güzel bu kez Karayiplerin ada ülkesi Küba’daydı. Dünyaca ünlü purosu, renkli insanları, klasik arabaları, devrimin izlerini taşıyan sokakları ve hemen her köşesinde bulunan sokak müzisyenleri, Küba’yı ziyaret etme sebeplerinden sadece bir kaçı.

Tatil yapma tutkusu herkesce bilinen Paris Hilton, geçtiğimiz günlerde Küba’nın başkenti Havana’daydı. Küba turunu sır gibi saklayan sosyetik güzel, tatil dönüşü Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla başkent Havana’yı ziyaret ettiğini duyurdu. Küba Turları İçin Tıklayın

Tropikal iklimin hakim olduğu Küba’da, eşsiz güzellikte manzaraların eşlik ettiği kumsallarda bolca denize girip güneşlenen Hilton, 1959 devriminin film gibi senaryosunun yansıdığı Küba sokaklarını da gezdi. Sıcak kanlı Küba insanları ile bolca muhabbet etme şansı yakalayan Paris’in en yakın zamanda yeniden Küba’ya gelmek istediği öğrenildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Havana, Havana Küba, Havana küba turu, Havana puro, havana tatili, Havana turu, Küba Devrimi, Küba puro, Küba Purosu, Paris Hilton, Paris Hilton havana, Paris Hilton instagram, Paris Hilton Kimdir, Paris Hilton küba, Paris Hilton küba havana, Paris Hilton küba resimleri, Paris Hilton küba turu, Paris Hilton Otelleri, Paris Hilton tatil,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları