Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Paris Hilton Küba tatilinde

27 Şubat, 2015 | 13:18

Hilton oteller zincirinin varisi Paris Hilton, Küba’da. Başkent Havana’da tatil yapan sosyetik güzel, Küba ziyaretine ait fotoğrafları takipçileriyle paylaştı.

Geçtiğimiz aylarda tropik cennet Bali Adası‘nda keyifli bir tatil geçiren sosyetik güzel bu kez Karayiplerin ada ülkesi Küba’daydı. Dünyaca ünlü purosu, renkli insanları, klasik arabaları, devrimin izlerini taşıyan sokakları ve hemen her köşesinde bulunan sokak müzisyenleri, Küba’yı ziyaret etme sebeplerinden sadece bir kaçı.

Tatil yapma tutkusu herkesce bilinen Paris Hilton, geçtiğimiz günlerde Küba’nın başkenti Havana’daydı. Küba turunu sır gibi saklayan sosyetik güzel, tatil dönüşü Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla başkent Havana’yı ziyaret ettiğini duyurdu. Küba Turları İçin Tıklayın

Tropikal iklimin hakim olduğu Küba’da, eşsiz güzellikte manzaraların eşlik ettiği kumsallarda bolca denize girip güneşlenen Hilton, 1959 devriminin film gibi senaryosunun yansıdığı Küba sokaklarını da gezdi. Sıcak kanlı Küba insanları ile bolca muhabbet etme şansı yakalayan Paris’in en yakın zamanda yeniden Küba’ya gelmek istediği öğrenildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Havana, Havana Küba, Havana küba turu, Havana puro, havana tatili, Havana turu, Küba Devrimi, Küba puro, Küba Purosu, Paris Hilton, Paris Hilton havana, Paris Hilton instagram, Paris Hilton Kimdir, Paris Hilton küba, Paris Hilton küba havana, Paris Hilton küba resimleri, Paris Hilton küba turu, Paris Hilton Otelleri, Paris Hilton tatil,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları