Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Paris Hilton İbiza tatili için hazırlıklara başladı

12 Mart, 2015 | 09:22

Son 30 yıldır gerek turizmin, gerekse de eğlence dünyasının Avrupa’daki önemli bir merkezi olan İbiza Adası, bu yaz yine çok renkli olacak.

Hilton Oteller zinciri varisi Paris Hilton, instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla, bu yaz da Ibiza gecelerinde olacağının sinyalini verdi.

Yılın her dönemi farklı coğrafyalarda tatil yapan Paris Hilton, soğuk kış mevsimini Bali Adası, Küba ve Jamaika gibi sıcak bölgelerde geçirdi.

Yazın yaklaşmasıyla birlikte soyetik güzel, geçtiğimiz yıllarda DJ performansıyla bulunduğu İspanyolların çılgın gece hayatı ile bilinen adası Ibiza’ya yeniden gideceğini açıkladı.

Hilton, instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla, bu yaz yine İbiza adasında olacağını ve çılgın partilere katılacağını duyurdu. Herkesi adaya davet eden Paris, bir kez daha DJ’lik yapabileceğinin sinyallerini de verdi.

Başta ünlü DJ David Guetta olmak üzere pek çok ünlü ismin unutulmayacak performanslar sergilediği İbiza Adası, eğlenceli gece hayatının yanında denizi ve plajları ile dünyanın en önemli tatil bölgelerinden.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
David Guetta, David Guetta ibiza, David Guetta ibiza parti, İbiza, İbiza adası, İbiza Adası Gece Hayatı, İbiza dj, İbiza gece hayatı, Ibiza parti, İbiza Turu, Paris Hilton, Paris Hilton Haberleri, Paris Hilton İbiza, Paris Hilton ibiza adası, paris hilton ibiza dj, Paris Hilton instagram, Paris Hilton Resimleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları