Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Paris Hilton İbiza sezonunu açtı

10 Haziran, 2015 | 13:27

Hilton oteller zinciri varisi Paris Hilton ve işadamı sevgilisi Thomas Gross, İspanya turizminin en önemli bölgelerinden olan İbiza’da tatil yapıyor.

İpanyolların eğlence adası İbiza, bu yaza da hareketli başladı. Denizi, plajları ve muhteşem doğası bir yana çılgın partileriyle ünlü İbiza, Hilton Oteller zincirinin varisi Paris Hilton’un en sevdiği tatil bölgesi.

34 yaşındaki sosyetik güzel, Cannes Film Festivali sırasında tanıştığı işadamı Thomas Gross ile İbiza’da tekne turu yaparken objektiflere takıldı.

Çiceği burnunda çift, tekne turları boyunca romantik anlar yaşadı. Öte yandan çiftin İbiza öncesi Meksika’da da tatil yaptığı öğrenildi.

Hatırlanacağı üzere Paris Hilton, geçtiğimiz aylarda instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafla, daha önce DJ’lik yaparak eğlendiği çılgın İbiza partilerine yeniden katılacağının sinyallerini vermişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cannes Film Festivali, Paris Hilton, Paris Hilton Haberleri, Paris Hilton İbiza, Paris Hilton instagram, Paris Hilton ispanya, Paris Hilton Kimdir, Paris Hilton sevgilisi, Paris Hilton Thomas Gross, Thomas Gross, Thomas Gross ibiza, Thomas Gross ispanya, Thomas Gross kimdir,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları