Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Paris Hilton İbiza’da DJ’lik yaparsa!

06 Ağustos, 2014 | 16:41

İbiza’da bir gece kulübünde DJ’lik yapan Paris Hilton ve Elijah Wood, İspanya turuna çıkan turistlere unutamayacakları anlar yaşattı.

İspanya‘nın çılgın partileriyle adını duyuran adası İbiza, bu yazı oldukça kazançlı ve hareketli geçiriyor. Öyle ki adada ki işletmeciler daha fazla turist çekebilmek için gece kulüplerinde DJ’lik yapması için ünlü isimlerle anlaştı.

Son olarak bir gece kulübü, Paris Hilton ve Yüzüklerin Efendisi filminin yıldızı Elijah Wood’a kabinde yer vererek seyircilerin eğlenceli vakit geçirmesini sağladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Elijah Wood, Elijah Wood dj, Elijah Wood hobit, Elijah Wood ibiza, Elijah Wood ispanya, Elijah Wood Yüzüklerin Efendisi, İspanya, İspanya İbiza, Paris Hilton, Paris Hilton dj, Paris Hilton İbiza, Paris Hilton Resimleri, Paris Hilton spain, Paris Hilton tatil, Yüzüklerin Efendisi Hobit,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları