Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Paris Hilton Endonezya’nın turizm cenneti adası Bali’de tatil yaptı

04 Şubat, 2015 | 19:44

Hilton oteller zincirinin varisi Paris Hilton, Endonezya’nın turizm cenneti adası Bali’de tatil yaptı.

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Paris Hilton, Endonezya tatilinin her anını hayranlarıyla paylaşmaktan geri kalmadı. Hilton, son yıllarda özellikle balayı çiftleri tarafından ilgi görmeye başlayan Endonezya’nın cennet adası Bali’deydi.

Bali Adası Balayı Turları İçin Tıklayın…

Bali, muhteşem kumsalları ve masmavi denizinin yanı sıra farklı kültürü, birbirinden görkemli ve göz alıcı tapınakları, güler yüzlü, misafirperver insanları ile büyüleyici bir bölge. Yılın farklı dönemlerinde milyonlarca kişinin ziyaret ettiği Bali, ünlü isimlerin de ilgisini çekiyor. Son olarak sosyetik güzel Paris Hilton da Endonezya’nın incisi Bali’de tatil keyfi yapanlar kervanına katıldı.

Bali Adası tatili sırasında bolca denize girip güneşlenen Hilton, görkemli tapınakları gezmeyi ve Uzakdoğu’nun muhteşem lezzetlerini tatmaya da ihmal etmedi. Hemen her anını takipçileri ile paylaşan Hilton, Bali’nin meşhur hayvan çiftliklerininde de bolca vakit geçirdi.

Endonezya Bali Adası Turları İçin Tıklayın

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bali Adası, Bali Adası Balayı, Bali Adası balayı turu, Bali Adası Endonezya, bali adası turu, Endonezya, Endonezya turu, Endonezya uzakdoğu, Paris Hilton, Paris Hilton balayı, Paris Hilton bali, Paris Hilton bali adası, Paris Hilton endonezya, Paris Hilton Haberleri, Paris Hilton instagram, Paris Hilton seksi, Paris Hilton tatil, Uzakdoğu, uzakdoğu tatili, Uzakdoğu turu,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları