Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Paris Film Festivali’nde bir Türk filmi

03 Temmuz, 2012 | 10:13

Paris Film Festivali’nde bir Türk filmi.Türk yönetmen Emin Alper’in Tepenin Ardı(Beyond the Hill) filmi Paris Film Festivali’nde yarışacak.

Bu yıl 10’cusu düzenlenen Paris Uluslararası Film Festivali’nin yarışma bölümünde Türk yönetmen Emin Alper’in Tepenin Ardı(Beyond the Hill) isimli filmi de bulunuyor.

Festivalin yarışma bölümünde dünyanın dört bir yanından gelen 8 filmle yarışacak olan Emin Alper imzalı Tepenin Ardı, perşembe ve cuma günü gösterime sunulacak.

Paris Film Festivali’nin sponsorları arasında Türkiye’nin Paris Turizm ve Kültür Müşavirliği bulunuyor

Ayrıca,festivalin bu yılki sponsorları arasında Türkiye’nin Paris Turizm ve Kültür Müşavirliği bulunuyor. Dün akşam gerçekleştirilen gala yine Türkiye’nin Paris Turizm ve Kültür Müşavirliği’nin desteğiyle gerçekleştirildi.

Fransa, Türk filmlerinin yurt dışında en çok gösterildiği ülkeler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Fransız Yönetmenler Birliği tarafından bu yılın en iyi yönetmen ödülüne Nuri Bilge Ceylan layık görülmüştü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beyond the Hill, Beyond the Hill filmi, Emin Alper, Emin Alper filmi, Emin Alper paris, Emin Alper tepenin ardı, Film Festivali, Fransa, Nuri Bilge Ceylan, Paris, Paris Film Festivali, Paris Film Festivali 2012, Tepenin ardı, Tepenin Ardı film, Tepenin Ardı filmi, Tepenin Ardı Paris Film Festivali,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları