Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Paris Etnoloji Müzesi yeniden halka açıldı

20 Ekim, 2015 | 07:00

Paris Etnoloji Müzesi Fransa’nın başkenti Paris’te bulunan Etnoloji Müzesi, 6 yıl süren restorasyon çalışmalarının ardından kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Paris’in cazibe merkezi ve simgelerinden olan Eyfel Kulesi’ne bakan Trocadero meydanında yer alan Etnoloji Müzesi, 2.500 metrekarelik bir alana kurulu ve insanlık tarihinden izler sunuyor.

Fransız hükumeti tarafından 6 milyon Euro yatırılan tarih müzesi 1938 yılından itibaren hizmet veriyor. Yenilenen Paris Etnoloji Müzesi 17 Ekim Cumartesi günü halka açıldı (Euronews).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Etnoloji Müzesi, Etnoloji Müzesi fransa, Etnoloji Müzesi paris, Eyfel Kulesi, Eyfel Kulesi paris, Fransa, Fransa müze, Paris, paris fransa,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları