Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Paris Disneyland seyahati kazandılar

15 Kasım, 2011 | 10:28

Groseri Kart ile Coca Cola ve Fanta markalı ürünlerden alışveriş yaptı, çekilişle Disneyland seyahati kazandı.

Paris Disneyland tüm çocuklu ailelerin tatillerde gitmek istedikleri en büyük eğlence merkezlerinden biri. Aileler uzun yıllardır Paris ‘e giderek hem güzel bir tatil geçiriyorlar, hem de çocuklarını Disneyland diyarında müthiş bir yolculuğa çıkarıyorlar.

Groseri Kart ile Coca Cola ve Fanta markalı ürünlerden alışveriş yaparak kampanyaya katılan Groseri müşterileri arasında noter huzurunda yapılan çekilişle Groseri Pozcu mağazası müşterileri Ergün Arıcı ve Emine Çelik aileleri ile birlikte Disneyland seyahati kazandı.

Groseri talihlileri, 5-9 Kasım tarihleri arasında Paris Disneyland seyahatine katıldı. Ailelerin tüm seyahat masrafları Groseri tarafından karşılandı. Groseri,  World Travel Service seyahat acentesi ile anlaşma yaparak talihlilerin acenteden otel, ulaşım, vize, rehberlik gibi hizmetler almasını sağladı. Talihlilerin tüm seyahatleri World Travel Service tarafından organize edildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Paris Disneyland, Paris Disneyland seyahat, Paris Disneyland seyahati, Paris Disneyland tatili, Paris Disneyland turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları