Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Paris’in bir sonraki durağı Jamaika

05 Mart, 2015 | 11:46

Hilton oteller zinciri varisi Paris Hilton, Havana Puro Festivali’nin ardından Büyük Antiller’in ada ülkesi Jamaika’nın yolunu tuttu.

Paris Hilton, Küba’nın başkenti Havana’da katıldığı puro festivalinin ardından tatiline Jamaika’da devam ediyor.

Yıl boyunca müzik, sanat, kültür ve spor faaliyetleriyle dolu olan Jamaika’nın son misafiri Paris Hilton’du. Dans ve eğlencenin hiç eksik olmadığı, Reggae’nin plajlardan yükseldiği Jamaika’da güzel bir tatil geçiren Hilton, her zamanki gibi fotoğraflarını yine takipçileriyle paylaştı. Fotoğraflarla anılarınızı ölümsüzleştirmek için tıklayın.

Yakın arkadaşı model Naomi Campbell ile birlikte Jamaika’da güzel bir tatiln geçiren Hilton, adanın turkuaz denizi, altın sarısı plajları ve muhteşem manzaraları eşliğinde bol bol fotoğraf çektirdi. Sosyetik güzelin daha önce Endonezya’nın tatil cenneti Bali Adasında geçirdiği tatilin fotoğrafları, büyük ilgi görmüştü.

Jamaika Adaları Turu İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Jamaika, jamaika adası, jamaika turu, Küba Havana, Paris Hilton, Paris Hilton Bikini, Paris Hilton foto, Paris Hilton galeri, Paris Hilton havana, Paris Hilton instagram, Paris Hilton jamaika, Paris Hilton Kimdir, Paris Hilton küba, Paris Hilton küba havana, Paris Hilton Resimleri, Paris Hilton seksi, Paris Hilton tatil,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları