Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Paperworld 2015 Frankfurt’ta kapılarını açtı

31 Ocak, 2015 | 10:17

Paperworld 2015 Frankfurt Dünyanın en büyük kağıt, kırtasiye ve ofis malzemeleri fuarı Paperworld 2015, Almanya’nın Frankfurt kentinde kapılarını açtı.

Frankfurt’ta her yıl düzenlenen fuar, 3 Şubat’a kadar devam edecek. Paperworld’e yıllardır katılan Türkiye, fuarda bu yıl da 35 firmayla temsil ediliyor.

144 ülkeden 42 bin 145 kişinin katıldığı ve katılımcıların yüzde 80’inin Almanya dışından olduğu belirtilen fuarda, ofis ve okul malzemeleri, masa üstü aksesuarlar, hediyelik eşya ürünleri, sanat ve grafik sanat malzemeleri, yazı araç ve gereçleri, kaplama kağıtları, tebrik kartları ve yayınlar ziyaretçilere sunuldu.

Almanya Fuarları İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
almanya fuarları, Almanya Fuarları 2015, Frankfurt, Frankfurt almanya fuar, Frankfurt fuar, Paperworld, Paperworld 2015, Paperworld 2015 almanya, Paperworld 2015 frankfurt, Paperworld 2015 fuarı, Paperworld fuar,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları