Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Papa, turizmi canladıracak!

01 Aralık, 2014 | 19:29

İstanbul’da tarihi mekanları gezen Katolik aleminin ruhani lideri Papa Franciscus’un Türkiye turizmine büyük bir katkı sağlaması bekleniyor.

İstanbul ziyareti sırasında Sultanahmet Camii’nden Ayasofya’ya bir çok tarihi mekanı gezen Papa Franciscus’un, önümüzdeki yıl Türkiye’ye gelecek turist sayısını artıracağı öngörülüyor.

Dünyanın çok sayıda ülkesinde haber olan İstanbul görüntüleri ile ilgili konuşan Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Başkanı Başaran Ulusoy, görüntülerin Türkiye’nin tanıtımına yönelik önemli derecede katkı sağlayacağını söyledi.

Başaran Ulusoy, Papa ziyaretinin Türkiye’nin Avrupa ve Batı’ya yüzünün dönük olduğunun bir göstergesi olarak sayılacağını belirterek, “Papa’nın özellikle Avrupa’daki görüntüleri tanıtıma etki edecektir. Bu anlamda büyük bir merak uyandırır. Papa’nın ziyaretinin 2015 rezervasyonlarında yüzde 5 etki edeceğini öngörüyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Papa Franciscus, Papa Franciscus cami, Papa Franciscus istanbul, Papa Franciscus istanbul turizm, Papa Franciscus italya, Papa Franciscus kimdir, Papa Franciscus roma, Papa Franciscus turizm, Papa Franciscus türkiye, Papa Franciscus vatikan,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları