Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Panama Uluslararası Film Festivali 2013

22 Mart, 2013 | 11:06

Panama International Film Festival/Panama Uluslararası Film Festivali 2013 kapılarını 60 filmle sinemaseverlere açıyor.

Oyuncu Gael Garcia Bernal’in oynadığı NO, Pamuk Prenses ve Avcı, Son gibi filmler Panama Uluslararası Film Festivali kapılarını sinemaseverlere açıyor.

Orta Amerika’nın ilk keşiflerinden, hem bir liman ülkesi olarak tanınan, hem de eşsiz doğasıyla ziyaretçilerini büyüleyen Panama’da gerçekleşecek olan film festivali 11-17 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve 60 film izlenecek.

Panama Uluslararası Film Festivali 2013’te izlenecek filmler

Filmlerin arasında Düşler Diyarı, NO, Pamuk Prenses ve Avcı, Son ve diğer filmler yer almaktadır.

Filmlerin izleneceği mekanlar Cinepolis Multiplaza, National Theatre ve Teatro Anita Villalaz. Bu mekanlarda aynı zamanda film endüstrisi çalışanları ve sinemaseverlerin katılabileceği Panama Film Festivali programına dahil paneller ve konuşmalar da yapılacaktır. Program boyunca Toronto, Sundance, San Sebastian, Cannes gibi ünlü film festivallerinde de gösterilen; dünyanın her yerinden gelen evrensel filmler sunulacaktır.

Özel fon destekli etkinliğin diğer sponsorları da Panama Film Komisyonu MICI ve Ulusal Kültür Enstitüsü. Yönetmenler ve oyuncuların katılımlarıyla hareketlenecek etkinlik, önümüzdeki ay Panama’da tüm dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cinepolis Multiplaza, Film Festivali, National Theatre, Panam film, Panama Film Festivali, Panama Film Festivali 2013, Panama International Film Festival, Panama Uluslararası Film Festivali, Teatro Anita Villalaz,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları