Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Panama Santa Catalina sörf tutkunlarını çağırıyor

09 Mayıs, 2013 | 16:55

ISA Dünya Sörf Yarışmaları’nın bu seneki ev sahibi Panama Santa Catalina’da hem Orta Amerika doğasını hem de sörf tutkusunu yaşayabilirsiniz.

panama santa catalina

 

Orta Amerika’nın incisi Panama’da başkent Panama City ve diğer adaların arasında gizli kalmış bir ada daha var: Santa Catalina. National Turk haberine göre; ISA Dünya Sörf Yarışları 2013 Panama Santa Catalina’ da düzenliyor. Bugün, dördüncü gününe geçen yarışlar tüm hızıyla sürüyor ve yarışmacılar için bugün “ya tamam ya devam günü”.

Santa Catalina, Panama’nın başkenti Panama City’den yaklaşık beş saat uzaklıkta bir ada.Hem uygun konaklama ve yeme-içme seçeneklerini bulabileceğiniz, hem Orta Amerika’nın dokusunu hissedebileceğiniz Panama Santa Catalina’ya en iyi ulaşım yolu özel araç ile gitmek. Ancak isterseniz, toplu taşıma araçlarıyla önce Sona’ya gelip sonra Santa Catalina’ya ulaşabilirsiniz.

Her çeşit su sporlarını deneyebileceğiniz, ders alabileceğiniz veya yalnızca malzeme kiralayabileceğiniz Panama Santa Catalina, dünyanın en güzel dalış merkezine kısa mesafededir.

Panama Santa Catalina su sporları ve rüzgar sörfü

Uzun yıllar boyunca bölgeyi keşfeden sörfçüler tarafından sır gibi saklanan, günümüzde de Orta Amerikalılar ve sörfçüler dışında ismi fazla duyulmayan Santa Catalina dünya sörf yarışlarına ev sahipliği yaptığı üç sene içerisinde daha fazla tanınmaya başladı.

Haberin ayrıntıları için tıklayınız

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Orta Amerika, Panama, Panama Dünya Sörf Yarışları, Panama ISA Sörf, Panama rüzgar sörfü, Panama Santa Catalina, Panama sörf, Panama su sporları, santa catalina, Santa Catalina Sörf, sörf, Sörf Haberleri, sörf yarışları, sörfçüler, surf, windsörf, windsurf,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları