Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Panama Santa Catalina sörf tutkunlarını çağırıyor

09 Mayıs, 2013 | 16:55

ISA Dünya Sörf Yarışmaları’nın bu seneki ev sahibi Panama Santa Catalina’da hem Orta Amerika doğasını hem de sörf tutkusunu yaşayabilirsiniz.

panama santa catalina

 

Orta Amerika’nın incisi Panama’da başkent Panama City ve diğer adaların arasında gizli kalmış bir ada daha var: Santa Catalina. National Turk haberine göre; ISA Dünya Sörf Yarışları 2013 Panama Santa Catalina’ da düzenliyor. Bugün, dördüncü gününe geçen yarışlar tüm hızıyla sürüyor ve yarışmacılar için bugün “ya tamam ya devam günü”.

Santa Catalina, Panama’nın başkenti Panama City’den yaklaşık beş saat uzaklıkta bir ada.Hem uygun konaklama ve yeme-içme seçeneklerini bulabileceğiniz, hem Orta Amerika’nın dokusunu hissedebileceğiniz Panama Santa Catalina’ya en iyi ulaşım yolu özel araç ile gitmek. Ancak isterseniz, toplu taşıma araçlarıyla önce Sona’ya gelip sonra Santa Catalina’ya ulaşabilirsiniz.

Her çeşit su sporlarını deneyebileceğiniz, ders alabileceğiniz veya yalnızca malzeme kiralayabileceğiniz Panama Santa Catalina, dünyanın en güzel dalış merkezine kısa mesafededir.

Panama Santa Catalina su sporları ve rüzgar sörfü

Uzun yıllar boyunca bölgeyi keşfeden sörfçüler tarafından sır gibi saklanan, günümüzde de Orta Amerikalılar ve sörfçüler dışında ismi fazla duyulmayan Santa Catalina dünya sörf yarışlarına ev sahipliği yaptığı üç sene içerisinde daha fazla tanınmaya başladı.

Haberin ayrıntıları için tıklayınız

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Orta Amerika, Panama, Panama Dünya Sörf Yarışları, Panama ISA Sörf, Panama rüzgar sörfü, Panama Santa Catalina, Panama sörf, Panama su sporları, santa catalina, Santa Catalina Sörf, sörf, Sörf Haberleri, sörf yarışları, sörfçüler, surf, windsörf, windsurf,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları