Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Panama Santa Catalina sörf tutkunlarını çağırıyor

09 Mayıs, 2013 | 16:55

ISA Dünya Sörf Yarışmaları’nın bu seneki ev sahibi Panama Santa Catalina’da hem Orta Amerika doğasını hem de sörf tutkusunu yaşayabilirsiniz.

panama santa catalina

 

Orta Amerika’nın incisi Panama’da başkent Panama City ve diğer adaların arasında gizli kalmış bir ada daha var: Santa Catalina. National Turk haberine göre; ISA Dünya Sörf Yarışları 2013 Panama Santa Catalina’ da düzenliyor. Bugün, dördüncü gününe geçen yarışlar tüm hızıyla sürüyor ve yarışmacılar için bugün “ya tamam ya devam günü”.

Santa Catalina, Panama’nın başkenti Panama City’den yaklaşık beş saat uzaklıkta bir ada.Hem uygun konaklama ve yeme-içme seçeneklerini bulabileceğiniz, hem Orta Amerika’nın dokusunu hissedebileceğiniz Panama Santa Catalina’ya en iyi ulaşım yolu özel araç ile gitmek. Ancak isterseniz, toplu taşıma araçlarıyla önce Sona’ya gelip sonra Santa Catalina’ya ulaşabilirsiniz.

Her çeşit su sporlarını deneyebileceğiniz, ders alabileceğiniz veya yalnızca malzeme kiralayabileceğiniz Panama Santa Catalina, dünyanın en güzel dalış merkezine kısa mesafededir.

Panama Santa Catalina su sporları ve rüzgar sörfü

Uzun yıllar boyunca bölgeyi keşfeden sörfçüler tarafından sır gibi saklanan, günümüzde de Orta Amerikalılar ve sörfçüler dışında ismi fazla duyulmayan Santa Catalina dünya sörf yarışlarına ev sahipliği yaptığı üç sene içerisinde daha fazla tanınmaya başladı.

Haberin ayrıntıları için tıklayınız

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Orta Amerika, Panama, Panama Dünya Sörf Yarışları, Panama ISA Sörf, Panama rüzgar sörfü, Panama Santa Catalina, Panama sörf, Panama su sporları, santa catalina, Santa Catalina Sörf, sörf, Sörf Haberleri, sörf yarışları, sörfçüler, surf, windsörf, windsurf,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları