Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pamukkale Bollywood Filmlerine Ev Sahipliği Yapacak

31 Mayıs, 2017 | 09:24
Pamukkale Travertenler

Pamukkale Travertenler

Pamukkale Bollywood Filmlerine Ev Sahipliği Yaparak Turizmin Arttırılması Bekleniyor

Ülkemizin en gözde turizm merkezi Pamukkale Gizemini adında yaşatan muhteşem travertenler şimdiler de Hint Filmlerine konu olarak daha fazla turist çekmeyi hedefliyor. Hindistan‘dan gelen iki turizm şirket sahipleri, Pamukkale’ye Hintli turistlerin daha fazla ilgi göstermesi hususunda Denizli ihracatçılar birliği başkanı Süleyman Kocasert ile görüştü. Kocasert, “Hindistan’ın Çin’den sonra en hızlı büyüyen seyahat pazarı olduğundan bahisle BM Dünya Turizm Örgütü (UNWTO)  tahminine göre 2020’de 20 milyon Hintlinin yurtdışı seyahati gerçekleştireceğini söyledi. Hintliler, Türk dizilerini çok seviyor. Ülkede 60 milyon Hintli Türk dizisi seyrediyormuş. Hintlilerin bir özelliği, televizyonda izledikleri yerleri görmek istemesi” diye açıklamada bulundu.

 

Bollywood Filmleri

Bollywood Filmleri

Bu aşamada öngörülen ilgi artışı için “Pamukkale” ve “Laodikya” bölgelerinde Hint dizi çekimlerinin gerekliliği hakkında fikir birliğine varılan ziyarette Hintli turizmciler, ” Bollywood’daki yapımcılar ile görüşüceğiz. Başta Pamukkale’nin travertenleri, tarihi yerler ve Laodikya film setleri için mükemmel alanlar. Pamukkale’de çekilecek bir film, buraya Hintli turistleri çeker”dedi. Kaynak; 1

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bollywood, Hindistan, Laodikya, Pamukkale, Travertenler,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları