Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pamukkale Avrupa birincisi oldu

04 Kasım, 2011 | 10:46

Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü (BMDTÖ), Türkiye’nin tanıtım afişlerinden Pamukkale posterini Avrupa bölgesi birincisi seçti.

Örgütün 2009 yılında gerçekleştirdiği yarışmada Kapadokya Posteri Avrupa birinciliğine layık görülmüştü.

BMDTÖ Genel Kurulu sırasında iki yılda bir düzenlenen Vettor Giusti Turizm Poster Yarışması, ülkelerin turizm tanıtımlarında kullandıkları posterlerdeki yaratıcılığı ve güzelliği vitrine çıkarma fırsatı sunuyor.

Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü’nün Güney Kore’nin Gyeongju kentinde 8-14 Ekim 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilen 19. Genel Kurulu’nda 2011 Vettor Giusti Ödülü Pamukkale Posteri’ne verildi. Ödül Tokyo Kültür ve Tanıtma Müşavirliği tarafından teslim alındı. Her yıl Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü’ne üye ülkeler arasından seçilen ve 7 dalda verilen ödüller 2013 yılında gerçekleştirilecek olan genel kurula kadar örgütün internet sayfasında sergilenecek. Ödül alan posterler ayrıca Madrid’de düzenlenecek olan 2013 genel kurulu bitimine kadar toplantının gerçekleştirileceği bina girişinde yer alacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü, Pamukkale, Pamukkale Avrupa birincisi, Pamukkale posterleri, Pamukkale Turizm, Pamukkale Türkiye,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları