Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pamporovo Kayakseverleri Bekliyor

10 Ocak, 2017 | 12:30

Bulgaristan’daki Pamporovo son dönemin en çok konuşulan kayak merkezlerinden. Türkler de burayı çok seviyor.

Bulgaristan Pamporovo Kayakseverleri Bekliyor

Türkiye’den de çok sayıda kayaksever uçak ve otobüsle buraya gelip pistlerin tadını çıkarıyor. Kayak merkezinde sezon Nisan ayının başlarına kadar devam ediyor. Bölgeye turlar düzenleyen World Travel Service (WTS), yetkililerinden aldığımız bilgilere göre, Pamporovo özellikle Sömestr zamanı ailece kayak tatili yapmak isteyen seyahaytseverlerce tercih ediliyor.

Pamporovo Otelleri Bütçeye Uygun

Pamporovo Kayak Merkezindeki ve Bulgaristan genelindeki kayak otellerinin her bütçeye uygun olduğunu belirten WTS yetkilileri, bölgeye gitme planı yapanların çekinmeden burayı tercih edebileceklerini belirtiyorlar.

Herkes İçin Kayak

Pist uzunluklarının 800 ila 3 bin 800 metre arasında değiştiği Bulgaristan Pamporovo kayak merkezinde sekiz pistin önemli bir bölümü orta ve başlangıç seviyesindeki kayak tutkunlarına hitap ediyor. Bununla birlikte kayak merkezindeki bazı pistler ise profesyonelleri bile zorlayacak düzeyde.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bulgaristan, Kayak Merkezi, Pamporovo,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları