Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pamporovo kayak turu talepleri arttı

15 Ocak, 2010 | 17:31

Pamporovo Kayak Turları Son yıllarda Türkler tarafından oldukça ilgi gören  Pamporovo, Doğu Avrupa’nın en önemli kayak merkezlerinden birisi.

Her yıl kayak tutkunlarının akın ettiği Pamporovo, günümüzde Türk kayakçılar tarafından da tercih edilmeye başladı.

Geniş ormanları ve temiz havası ile bol kar yağışı alan Pamporovo kış sporları faaliyetlerinin en güzel geçirildiği destinasyonlardan birtanesi.

Her seviyeden kayakçının kullanabileceği geniş pist seçeneklerine sahip olan Pamporovo bu yıl kar yağışının yoğun olmasıyla birlikte şimdiden rezervasyonlarını almaya başladı.

Pamporovo bölgesindeki oteller gelen taleplerden oldukça memnun ve bu sezonun yoğun geçeceğini söylüyorlar.

Batı sınır komşumuz olan Bulgaristan’a ulaşım çok kolay sağlanabiliyor. Ulaşım kolaylığının yanı sıra Bulgaristan ucuz fiyatları ile de dikkat çekici bir özelliğe sahip. Eğlencesi ile de meşhur olan Bulgaristan özellikle gençler tarafından daha çok terch ediliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bulgaristan Eğlence, Bulgaristan Pamporovo, Bulgaristan Pamporovo Turları, Bulgaristan Turu, Pamporovo Eğlence, Pamporovo Kayak, Pamporovo Kayak Turu, Pamporovo Kış Sporları, Pamporovo Otel Rezervasyonu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları