Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Palmarina Bodrum’da ‘Yaza merhaba’ partisi

25 Haziran, 2013 | 10:19

Palmarina Bodrum'da ‘Yaza merhaba’ partisi Palmarina Bodrum’daki ‘Yaza merhaba’ partisi dünyaca ünlü isimleri ağırladı.

Partiye katılanlar arasında ‘Avatar’ filmi ile dikkatlerine üzerine çeken ünlü oyuncu Zoe Saldana’nın yanı sıra İngiliz R&B şarkıcısı Craig David ve Rus tenor Nikolai Baskov da vardı.

Azeri asıllı işadamı Mübariz Mansimov’un sahibi olduğu Palmarina Bodrum’un “Yaza merhaba” partisinde Ajda Pekkan, Rus tenor Nikolai Baskov ve İngiliz şarkıcı Craig David sahne aldı.

Partiye katılanlar arasında iş, sanat ve cemiyet dünyasının önemli isimleri de vardı.

Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, Ferit Şahenk, Levent Kızıl, Zafer Yıldırım, Yüksel Çağlar,Turgut Yılmaz,Billionaire markasının yaratıcısı Briator, Rus milyarder ve Mardan Palace’ın sahibi Telman İsmailov da partiye katılanlar arasındaydı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ajda Pekkan, Ajda Pekkan bodrum, Bodrum, Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, Ferit Şahenk, Levent Kızıl, Mübariz Mansimov, Palmarina, Palmarina Bodrum, Palmarina Bodrum parti, Telman İsmailov, Turgut Yılmaz, Yüksel Çağlar, Zafer Yıldırım,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları