Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Palmarina Bodrum’da ‘Yaza merhaba’ partisi

25 Haziran, 2013 | 10:19

Palmarina Bodrum'da ‘Yaza merhaba’ partisi Palmarina Bodrum’daki ‘Yaza merhaba’ partisi dünyaca ünlü isimleri ağırladı.

Partiye katılanlar arasında ‘Avatar’ filmi ile dikkatlerine üzerine çeken ünlü oyuncu Zoe Saldana’nın yanı sıra İngiliz R&B şarkıcısı Craig David ve Rus tenor Nikolai Baskov da vardı.

Azeri asıllı işadamı Mübariz Mansimov’un sahibi olduğu Palmarina Bodrum’un “Yaza merhaba” partisinde Ajda Pekkan, Rus tenor Nikolai Baskov ve İngiliz şarkıcı Craig David sahne aldı.

Partiye katılanlar arasında iş, sanat ve cemiyet dünyasının önemli isimleri de vardı.

Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, Ferit Şahenk, Levent Kızıl, Zafer Yıldırım, Yüksel Çağlar,Turgut Yılmaz,Billionaire markasının yaratıcısı Briator, Rus milyarder ve Mardan Palace’ın sahibi Telman İsmailov da partiye katılanlar arasındaydı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ajda Pekkan, Ajda Pekkan bodrum, Bodrum, Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, Ferit Şahenk, Levent Kızıl, Mübariz Mansimov, Palmarina, Palmarina Bodrum, Palmarina Bodrum parti, Telman İsmailov, Turgut Yılmaz, Yüksel Çağlar, Zafer Yıldırım,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları