Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Palladium Hotel Ibiza’da Sezonu Uzatmayı Hedefliyor

12 Eylül, 2017 | 09:53

Palladium Hotel Ibiza

Palladium Hotel Group Ibiza’da 2018 Sezonunu Erken Açmayı Hedeflediğini Açıkladı

Palladium Hotel Group, Ibiza’da bulunan üç otelinin de 2017 yılını %92 dolulukla geçirdiğini ve bu veriler üzerinden gelecek sene sezonu erken açmayı planladığını açıkladı. Gelecek sene 23 mart’tan itibaren sezona başlayacaklarını bunun nedeninin Martın son haftasının Paskalya dönemine denk geldiğini belirtildi.

Ibiza’nın büyük bir tatil merkezi olarak İspanya‘nın önemli bir adası olduğunu ve gelecek sezonda erken bir sezon açılışıyla Paskalya dönemini de değerlendirmek istediklerini Palladium Hotel Group yetkilisi belirtti.

Bu sezon İngiltere pazarının bir çok sıkıntısını yaşadıklarını ama buna rağmen doluluklarda büyük bir gelişme olduğunu ve bu gelişmenin gelecek yılda devam edeceğine değinildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2018 Sezonu, İbiza, İspanya, Palladium Hotel Group, Paskalya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları