Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Palandöken’de Kayak Sezonu Havai Fişek Gösterisiyle Açıldı

01 Aralık, 2016 | 09:32

Palandöken’de Kayak Sezonu Havai Fişek Gösterisiyle Açıldı

Tükiye’nin en önemli kayak kayak ve kış turizmi merkezlerinden olan Palandöken’de sezon, havai fişek gösterisiyle açıldı.

Yurt içi kayak turlarının önemli duraklarından olan Erzurum’daki Palandöken Kayak Merkezi, yeni sezon açılışını görkemli bir şekilde yaptı. Kış turizminde adını dünyaya duyuran Palandöken’de, bir otel tarafından düzenlenen kayak sezonu açılış organizasyonunda, havai fişekler eşliğinde meşaleli gösteriler yapıldı.

Sporcuların pistten inerek gerçekleştirdiği gösteri, yurt içi ve yurt dışından gelen çok sayıda davetlinin alkışları arasında gerçekleşti.

Gösteri sonrası açıklamalarda bulunan Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, şubat ayında 2017 Avrupa Gençlik Kış Olimpiyatları Festivali’nin Erzurum’da yapılacağını hatırlatarak, “kentte kayak heyecanı başladı. Artık ümit ediyoruz ki nisan ayının son günlerine kadar Palandöken’de kar olacak. Yerli ve yabancı misafirlerimiz güzel bir kayak sezonu geçirecek” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kayak, Kayak Merkezi, Palandöken,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları