Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Palandöken ve Konaklı Kayak Sezonuna Hazırlanıyor

26 Ekim, 2016 | 10:29

Palandöken ve Konaklı Kayak Sezonuna Hazırlanıyor Kış turizminin Türkiye’deki iki önemli merkezi Palandöken ve Konaklı, kayak sezonuna hazırlanıyor.

Türkiye’nin en önemli iki kayak merkezinde ,Palandöken ve Konaklı’da, yeni sezon öncesi çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi tarafından Erzurum Büyükşehir Belediyesi’ne devredilen Palandöken ve Konaklı Kayak Merkezleri‘nde şu sıralar yoğun bir çalışma var.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mehmet Sekmen, Palandöken ve Konaklı’yı Alplere benzeteceklerini ve buralarda kaymanın ayrıcalıklı olacağını söyledi.

Palandöken ve Konaklı’nın Avrupa’nın en iyi kayak pistlerine sahip olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı, çalışmalar hakkında ise “Kar yağana kadar bizde inşaatları bitirmiş oluruz. Sosyal tesislerde bakım ve onarımları tamamladık. Pistlerin kenarında sucuk ekmek ve çay istasyonları yapılıyor. Mimarlar her iki dağın çevre düzenlenmesini yapıyor. Göze hitap eden kış bahçeleri yapılıyor” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kayak, Kayak Merkezleri, Palandöken,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları