Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Palandöken kayak sezonu görsel şovlarla açıldı

05 Aralık, 2014 | 08:40

Türkiye’nin önemli kış turizm merkezlerinden Palandöken‘de, kayak sezonu görsel şovlarla açıldı. Sezon açılışı kapsamında gerçekleşen havai fişek eşliğinde meşaleli kayak gösterileri büyük beğeni topladı.

NationalTurk’ün haberine göre; Bir otel tarafından düzenlenen organizasyonda, havai fişek eşliğinde meşaleli kayak ve animatörlerin ateş gösterisi ilgiyle izlendi. Hava sıcaklığının sıfırın altında 10 derece olmasına aldırış etmeyen davetliler, sporcuların Ejder Tepesi’nden inerek gerçekleştirdiği gösteriyi beğeniyle izledi.

Yurt içi ve yurt dışından gelen çok sayıda davetli, ateşlerin etrafından dans eti, alkışlarla gösteri yapan sporcuları destekledi.

Otelin Genel Müdürü Murat Altuğ Kargı, yaptığı açıklamada, kayak sezonunu açtıklarını ve konuklar için özel olarak meşaleli kayak gösterisi düzenlediklerini söyledi.

palandoken-kayak-merkezi

Aydınlatılmış pistlerde gece kayağı ile de müşterilerine doyasıya kayak keyfi sunduklarını ifade eden Kargı, şöyle devam etti:

“Geçtiğimiz yıl 5 Aralık’ta açtığımız sezonu bu yıl bir gün önceye aldık. Suni karlama sistemiyle kayak sezonunu en erken açan otel olmanın gururunu yaşıyoruz. Palandöken, yıldızı parlayan, Türkiye’nin en önemli kayak merkezlerinden biri. Otelimizin 12 kilometrelik pistiyle Palandöken’de 80 kilometrelik bir pist ağı bulunuyor. Son iki sezonda kar sıkıntısı yaşamamıza rağmen suni karlama sistemi sayesinde oteller bu sıkıntıyı hiç hissetmedi. Bu bizim için ve kayakseverler adına büyük bir avantaj. Dolayısıyla misafirlerimiz ve bizler 4 ay boyunca kayak yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”

Palandöken Kayak Otelleri İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ejder Tepesi, Ejder Tepesi palandöken, Kayak Merkezleri, Palandöken, Palandöken Kar, Palandöken Kayak, Palandöken Kayak Merkezi, Palandöken kayak otelleri, Palandöken kış, Palandöken otelleri, Palandöken sezon açılışı, Yurtiçi Kayak Merkezleri, Yurtiçi kayak otelleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları