Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Paladöken’de kar üstünde güneşlendiler

09 Ocak, 2010 | 10:59

Paladöken’de kar üstünde güneşlendiler Erzurum’daki Palandöken Dağı’na tatile gelen turistler uzun pistlerde kaymanın tadını doyasıya çıkarırken, bazıları da bikiniyle güneşlenip bronzlaşıyor.

Deniz seviyesinden 2 bin 700 metre yükseklikteki Palan Otel’in ormanlık alandan geçen kayak pisti kenarına uzanan Gürcistan ve Rusya’dan gelen turistler, kışın bronzlaşmanın keyfini yaşıyor. Yanlarında kayan diğer turistlerin şaşkın bakışları arasında güneşlenen Rus Victoria Batrashvili, Teimuraz Batrashvili ve Yulia Yarionova daha sonra kar banyosu yaptı.

Güneşlenmenin ardından kar banyosunun vücudu diri tuttuğunu belirten Yulia Yarionova, “Herkes karda soyunmaktan korkar. Yaklaşık 10 dakika güneşin altında karlara uzananlar yazın bile sahip olamayacağı bronz bir tene sahip olur. Solaryuma girmeye gerek yok. Türkiye tatil cenneti. Gündüz doyasıya kayak yapıyoruz, güneşleniyor ve günün yorgunluğunu Türk hamamında atıyoruz. Gece yarılarına kadar da discolarda eğleniyoruz” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Erzurum Paladöken, Paladöken, Paladöken Haberleri, Paladöken Kar, Paladöken kar tatili, Paladöken Kayak, Paladöken Kayak Turizmi, Paladöken Kış Turizmi, Rus Turist, Rus turistler,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları