Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Özyeğin Üniversitesi ve Swissôtel işbirliği

03 Haziran, 2009 | 17:16

Özyeğin Üniversitesi ve Swissôtel işbirliği İşletme Programı’na ilk öğrencilerini 2008-2009 akademik yılında kabul eden ve geçtiğimiz günlerde Mühendislik Fakültesi’ni tanıtan Özyeğin Üniversitesi, şimdi de Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ile Otel Yöneticiliği Lisans Programı’nı başlatıyor.

Bu programın amacı konaklama, yiyecek ve içecek sektörlerinde üst düzey yöneticilik rolü üstlenebilecek ve kendi girişimlerini oluşturabilecek liderler yetiştirmek olacak.

Özyeğin Üniversitesi, Swissôtel Hotels & Resorts ile yaptığı işbirliği anlaşması ile öğrencilerine, dünya genelindeki Swissôtel Hotels & Resorts işletmelerinde staj yapma şansı sağlıyor. Otel Yöneticiliği Lisans Programı mezunları Swissôtel Hotels & Resorts işletmelerinde işe alımlarda da öncelik kazanacak.

İşbirliğine ilişkin açıklamada bulunan Özyeğin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Erkut: “Dünyanın önde gelen otel zincirlerinden Swissôtel Hotels & Resorts ile birlikte sadece Türkiye’de değil dünyada da bir ilke imza atıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Swissôtel Hotels & Resorts işbirliği sayesinde edinecekleri bilgi birikimi, Otel Yöneticiliği Lisans Programı öğrencilerimizi yalnız Türkiye’de değil yurtdışında da konaklama ve yiyecek-içecek sektöründe aranan isimler haline getirecektir” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünyaca Ünlü Oteller, Otel Zincirleri, Özyeğin Üniversitesi, Prof. Dr. Erhan Erkut, Swissôtel Hotels & Resorts,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları