Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Özgürlükler Şehri Miami’de voleybol keyfi

10 Şubat, 2015 | 08:45

Ünlü model Nina Agdal ve sevgilisi, özgürlükler şehri Miami’de geçirdikleri hafta sonu tatillerinde, plaj voleybolu turnuvası izledi.

Cumcuma’nı haberine göre; Danimarkalı model Nina Agdal ve sevgilisi Reid Heidenry, hafta sonunu Amerika’nın özgürlükler şehri Miami’de geçirdi. Denizi ve plajları ile dünyanın en iyi sahil kentlerinden olan Miami’de plaj etkinlikleri de hız kesmeden devam ediyor.

Sports Illustrated dergisinin kapağında yer almayı başarmış nadir modellerden olan Nina Agdal, erkek arkadaşı Reid Heidenry ile zaten eğlenceli geçen Miami tatillerini, plaj voleybolu turnuvası izeyerek daha da renklendirdi.

Zamanlarının büyük çoğunu şehrin muhteşem manzaraları eşliğinde denize girerek geçiren ikili, birbirinden çekişmeli maçların yaşandığı Miami Plaj Voleybolu turnuvasını izledi. Seksi model, maçlar botunca yerinde duramazken bir ara tribün liderliği yapmayı da ihmal etmedi.

Güneş Eğlence South Beach Miami Turları İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Miami, Miami Amerika, Nina Agdal, Nina Agdal amerika, Nina Agdal hot, Nina Agdal kimdir, Nina Agdal miami, Nina Agdal miami beach, Nina Agdal Reid Heidenry, Nina Agdal seksi, Nina Agdal sevgilisi, Reid Heidenry, Reid Heidenry miami,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları