Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Özgürlüğün Simgesi Küba’da Dünya Barış Günü Kutlamaları

11 Ağustos, 2017 | 11:19

dunya-baris-gunu-kuba

Küba, dünya da özgürlüğün değerli olduğu ender ülkelerdendir. Bu nedenle,  her sene 21 eylül de kutlanan “Dünya Barış Günü”nü, Küba unutulmaz anlara ev sahipliği yapmaktadır.

Dünya Barış Günü  her sene 21 eylül de kutlanmaktadır. Dünyanın dört bir yanında gerçekleşen kutlamaların, en muhteşemi ve unutulmazı ise Küba‘da gerçekleşmektedir.

küba-kutlamalari

Küba, bozulmamış kültürü ve tarihi dokusu ile herkesi hayran bırakan bir ülkedir ama bunun yanı sıra eğlenceleriyle de ünlüdür.

kuba-dunya-barıs-gunu

Özellikle anlamlı günlerden biri ola “Dünya Barış Günü” Muhteşem kutlamalara ev sahipliği yapmaktadır.

 

Eğer ki tatiliniz “Dünya Barış Günü” kutlamalarına denk geliyorsa Küba kültür turu ve Küba Dünya Barış Günü turu tam sizler için. Denk gelmiyorsa da tavsiyemiz. Küba da bir kez “Dünya Barış Günü” kutlamalarına katılınız.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünya Barış Günü, Küba, Küba Turları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları