Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Özge Ulusoy Maldivler turundan döndü

04 Aralık, 2014 | 09:27

Hint okyanusunun turizm cenneti Maldivler’de bir süredir sevgilisi Hacı Sabancı ile tatilde olan sunucu Özge Ulusoy, yurda döndü.

Dünyanın en romantik adaları arasında gösterilen Maldivler, beyaz kumsalları, tropikal bitki örtüsü ve muhteşem su altı dünyası ile en çok tercih edilen tatil rotası olarak dikkat çekiyor. Özellikle THY’nin direkt seferlere başlamasının ardından daha da popüler hale gelen Maldivler, Türk turistlerin ilgisini çekmeye başladı.

Türkiye’den ünlü isimlerin burada tatillerini yapıyor olması adaları cazibe merkezi haline getiriyor.

Son olarak sunucu Özge Ulusoy ve sevgilisi Hacı Sabancı, geçtiğimiz haftalarda önce İtalya’nın kanalları ile ünlü kenti Venedik’te tatil yapmış, ardından Hint okyanusunun incisi Maldivler turuna çıkmıştı.

Maldivler Turları sırasında bol bol denize girip güneşlenen çift, turizm cenneti Maldiv adalarında eğlenceli bir tatil geçirmişti. Denizin ve eşsiz manzaraların tadını çıkaran Ulusoy ve Sabancı, daha önce birlikte fotoğraf paylaşmaktan çekindikleri Instagram hesaplarından, Maldivler’in büyüsüne kapılarak bir çok kare paylaşmıştı.

Maldivler’de geçirdikleri tatil sonrası Bebek’te objektiflere takılan Ulusoy’un hayli bronzlaştığı, hatta alnının soyulduğu görüldü.

Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı’nın muhteşem doğal güzellikleri ve plajlarıyla meşhur olan Maldivler’in harikulade görüntüleri

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hacı Sabancı, Hacı Sabancı instagram, Hacı Sabancı kimdir, Maldiv Adaları, maldiv video, Maldivler, Maldivler dalış, Maldivler Tatili, Maldivler turu, maldivler video, Özge Ulusoy, Özge Ulusoy foto, Özge Ulusoy Hacı Sabancı, Özge Ulusoy instagram, Özge Ulusoy madiv adaları, Özge Ulusoy maldivler, Özge Ulusoy maldivler tatili, Özge Ulusoy photo, Özge Ulusoy resimleri, Özge Ulusoy sevgilisi, özge ulusoy video, ulusoy balayı video,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları