Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Özdemir: Yeni havalimanı 29 Ekim’e yetiştirmeyi amaçlıyoruz

29 Ocak, 2018 | 16:29

Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’ndan itibaren İstanbul 3. Havalimanı’nı açmayı planladıklarını belirterek, “Çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. İnanılmaz bir hızla, bir dünya rekoru hızıyla çalışmaları sona erdirmeye gayret ediyoruz” diye konuştu.

Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir , İstanbul’da yapımı süren 3. havalimanında inşaat çalışmalarının hızlı ilerlediğini söyledi.

Havalimanı inşaatında gece gündüz çalışıldığını vurgulayan Özdemir, “İnşallah 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’ndan itibaren İstanbul 3. Havalimanı’nı açmayı planlıyoruz. Çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. İnanılmaz bir hızla, bir dünya rekoru hızıyla çalışmaları sona erdirmeye gayret ediyoruz. İnşallah şu anda mani gözükmüyor. 29 Ekim 2018 tarihinde de havalimanımızı açmış olacağız.” ifadesini kullandı.

Özdemir: Açılış günü personelimiz hazır olacak

Burayı çalıştıracak, işletecek sistemi kurmaya çalıştıklarını dile getiren Nihat Özdemir, “Onunla ilgili personel alımlarını yapmaya başladık, devam ediyoruz ve onları eğitiyoruz. Oradaki elektronik sistemler, bagaj sistemleri, yolcuya yapılacak servisler ve bütün sistemlerle ilgili çalışacak arkadaşlar bir taraftan eğitim alıyorlar. İnşallah açılışa kadar da bu eğitimler devam edecek ve açılış günü de bütün personelimiz hazır olacak.” şeklinde konuştu.

1915 Çanakkale Köprüsü’yle ilgili de çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü vurgulayan LİMAK Holding Başkanı Özdemir, “Sayın Başbakanımız geçen hafta Çanakkale’ye geldiğinde bizim şantiyemizi ziyaret etti, çalışmaları denetledi ve çalışma hızının ne olduğunu, neler yaptığımızı kendisi gördü. Çalışmalar hızla devam ediyor. İnşallah dünyanın en uzun köprüsünü de hizmete sunacağız.” diyerek sözlerini tamamladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
1915 Çanakkale Köprüsü, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, 3. havalimanı, İstanbul 3. Havalimanı, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları