Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Oya Narin, TYD’nin Yeni Başkanı

30 Mart, 2017 | 08:49
Turizm Yatirimcilar Derneği Genel Kurulu

Turizm Yatirimcilar Derneği Genel Kurulu

Turizm Yatırımcıları Derneği (TYD) Yeni Başkanı Oya Narin Dün Gerçekleştirilen Genel Kurul Seçimi İle Seçildi

Turizm Yatırımcıları Derneği (TYD) Genel Kurulu Seçimi dün Hilton Bosphorus otelde düzenlenen organizasyon ile gerçekleşti. Yönetim Seçimi sırasında çeşitli sorunların yaşandığı belirtilse de seçim yasal olarak tamamlanmış ve Turizm Yatırımcıları Derneği yeni başkanı Oya Narin olmuştur.

TYD’nin 14’üncü  genel kurulunda 1’i boş 89’u geçerli 90 oy kullanılırken, 49 oy alan Oya Narin TYD’nin yeni başkanı seçilmiştir. Genel kurulun diğer adayı Burak Kaya ise 40 oy almıştır. Genel kurul sonrası yapılan açıklamalarda birlik mesajı verilmiş ve genel kurulda gerçekleşen tatsızlıklar, tartışmaların TYD tekrar etmemesi gerektiğine ve bir daha olmaması gerektiğine değinilmiştir.

 

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Oya Narin, Turizm Yatırımcıları Derneği, TYD,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları