Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Oya Narin, TYD’nin Yeni Başkanı

30 Mart, 2017 | 08:49
Turizm Yatirimcilar Derneği Genel Kurulu

Turizm Yatirimcilar Derneği Genel Kurulu

Turizm Yatırımcıları Derneği (TYD) Yeni Başkanı Oya Narin Dün Gerçekleştirilen Genel Kurul Seçimi İle Seçildi

Turizm Yatırımcıları Derneği (TYD) Genel Kurulu Seçimi dün Hilton Bosphorus otelde düzenlenen organizasyon ile gerçekleşti. Yönetim Seçimi sırasında çeşitli sorunların yaşandığı belirtilse de seçim yasal olarak tamamlanmış ve Turizm Yatırımcıları Derneği yeni başkanı Oya Narin olmuştur.

TYD’nin 14’üncü  genel kurulunda 1’i boş 89’u geçerli 90 oy kullanılırken, 49 oy alan Oya Narin TYD’nin yeni başkanı seçilmiştir. Genel kurulun diğer adayı Burak Kaya ise 40 oy almıştır. Genel kurul sonrası yapılan açıklamalarda birlik mesajı verilmiş ve genel kurulda gerçekleşen tatsızlıklar, tartışmaların TYD tekrar etmemesi gerektiğine ve bir daha olmaması gerektiğine değinilmiştir.

 

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Oya Narin, Turizm Yatırımcıları Derneği, TYD,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları