Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Overnight Uygulaması Kadınlara Güvenilir Konaklama Yerleri Sağlanıyor

10 Eylül, 2017 | 10:50

overnight

Esin Kaynağı Airbnb Olan Overnight Seyahat Eden Kişilerin Güvenebileceği Evler Bulmasına Yardım Etmeye Odaklanmış Bir Seyahat Servisi!

Ekonomik paylaşımlar seyahatleri daha makul fiyatlı hale getirmiş olsa da inkar edilemez riskler içerdiğide bir gerçek. Zira, şirketler konaklama hizmeti verecek kişilerin kim olduklarına dair oldukça sınırlı kontrol ve bilgiye sahip.

Overnight ise Airbnb‘ye benzer bir uygulama ile güvenlik kaygılarına işaret ederek turistlerin güvenilir evler bulunabilmesini sağlıyor. Kendilerini ‘arkadaş topluluğunuzun’ bir parçası olarak lanse eden Overnight ev rezervasyon sistemi yalnızca kimliği doğrulanmış kişilerin ağlarındaki insanlarla bağlantı kurmalarına izin veriyor.

Asıl hedef grup ise kadınlar. Girls Love Travel ile birlikte özellikle kadınların kendilerini güvende hissedebilecekleri evler bulabilmesi sağlanıyor.

Ev sahipleri ise evlerini sadece arkadaş çevrelerine mi yoksa Overnight topluluğundaki herkese mi açık hale getirmek istedikleri opsiyonu ile birlikte listeleleri üzerinde detaylı kontrol hakkına sahip oluyor.

Girls Love Travel‘ın Facebook grubu ile birlikte çalışan Overnight yalnız seyahat eden kadınların güvenlik kaygılarını en aza indirgeyerek güvenilir yerler bulmalarını mümkün kılıyor. Grup, kaynak, bilgi ve destek bulmak için diğer kadın gezginlerle bağlantı kurmak isteyen 405.000’den fazla kadından oluşuyor. 

Grubun üyeleri, çoğu gruptaki kişiler tarafından hazırlanan Overnight üzerindeki konaklama listelerden seçim yaptıkları takdirde gecelik rezervasyonlar için % 30 ile % 80 arasında bir indirim kazanma şansına erişebiliyor!! 

Kaynak; 1

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Airbnb, Kadın Seyahatçiler, Overnight,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları