Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Outlet turlarına talep artıyor

17 Temmuz, 2009 | 11:06

Milano Armani, Gucci, Prada ve Versace gibi ünlü markaların outlet’lerine düzenlenen turlar ne kriz ne de artan dövizi takıyor.

Ünlü tasarımcıların 5 bin dolarlık abiye kıyafetleri 100 dolara, 350 dolarlık Armani pantolonun 25 dolara satıldığı başta Milano olmak üzere Dubai, Hong Kong ve Amerika outlet turlarının fiyatı 740 eurodan başlıyor.

350 dolarlık Armani Jeans pantolon 25 dolara satılınca, outlet turları kriz dinlemedi. Başta Milano olmak üzere, New York, Los Angeles, Hong Kong, Dubai ve Paris’e düzenlenen outlet turlarına talep yağdı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alışveriş turizmi, Armani, Dubai, Gucci, Hong Kong, Los Angeles, Milano, New York, Outlet turları, Paris, Prada, Versace,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları