Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Otomobil fuarları 2011 yılının yıldızı oldu

24 Kasım, 2011 | 18:10

Otomobil fuarları 2011 yılının yıldızı oldu / Turizm Haberleri

Otomobil fuarları 2011 yılında en çok takip ve ziyaret edilen fuar oldu.

Otomobil fuarları 2011 yılında krize rağmen en çok tercih edilen fuar olurken, otomobil üreticileri de satışlardan bir hayli memnun.

Genellikle Frankfurt, Dubai, Cenevre, Roma, Shanghai gibi önemli destinasyonlarda her yıl yada iki yılda bir düzenlenen otomobil fuarları sektörün buluşma noktası görevini yürütüyor. Dünyaya açılmak, farklı pazarlar keşfetmek, yeni iş anlaşmaları yapmak isteyen girişimciler için büyük fırsatlar sağlayan Otomobil fuarları 2011 yılında dünyanın her yerinden binlerce firma ve temsilcilikleri bir araya getiriyor.

Markalar, fuarlarda yeni oluşturdukları yada geliştirdikleri modelleri tanıtırken, uzmanlar son yıllarda ticari araç pazarında gelişmeler olduğunu vurguluyorlar. Türkiye ‘den son yıllarda yurt dışında yapılan otomobil fuarlarına katılımda artış yaşandığını belirten yetkililer, 2011 yılı Ocak-Ekim döneminde ticari araç ihracatının yüzde 12 artış ile 291 bin adet düzeyinde gerçekleştiğini belirtiyorlar.

Yetkililer, küresel krizde otomotiv sektörünün diğer sektörler kadar etkilenmediğini hatta sanayinin olumlu yönde önemli gelişmeler sağladığını vurguluyorlar.

Automechanika Shangai Fuarı ‘na ilgi

07-10 Aralık 2011 tarihlerinde Çin’in Shangai şehrinde düzenlenecek olan Automechanika Shangai Fuarı ‘na Türkiye ‘den büyük ilgi bekleniyor. Automechanika Shangai Fuarı düzenlendiği ilk yıllardan bu yana her yıl ziyaretçi ve katılımcılarını arttırıyor. Her yıl daha büyük kitlelere ulaşan Automechanika Shangai Fuarı ‘na gelen talepler dolayısıyla yetkililerin fuar günlerini uzatmayı planladıkları öğrenildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Automechanika fuarları, Automechanika Shangai, Automechanika Shangai fuarı, Cenevre, Dubai, Frankfurt, Fuar, fuar 2011, Fuarlar, Otomobil, Otomobil fuarı, Otomobil Fuarları, Otomobil fuarları 2011, otomotiv sektörü, Roma, Shangai Fuarı, Shanghai,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları