Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Otomobil devleri Çin’de buluştu

27 Kasım, 2014 | 18:22

Çin’in Guangzhou kentinde düzenlenen uluslararası otomobil fuarında dünyaca ünlü firmalar en yeni modellerini sergiledi.

Çinli üreticilerin de otomotiv devleriyle birlikte yerini aldığı fuarda, son teknoloji ile donatılmış spor araçlar dikkat çekti.

Fotoğraf Galerisi İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çin, Çin fuarları, Çin otomobil fuarı, Guangzhou, Guangzhou çin, Guangzhou çin otomobil fuarı, Otomobil fuarı, otomobil fuarı çin, Otomobil Fuarları, Uluslararası Otomobil Fuarı, Uluslararası Otomobil Fuarı Çin, yurtdışı fuarlar, Yurtdışı Otomobil Fuarı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları