Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Otelde intihar etmek istedi!

14 Mayıs, 2010 | 13:19

İstanbul Aksaray’daki otelin beşinci katındaki balkona çıkarak intihar etmek isteyen Nergis Mumcu (24) müşteriler tarafından son anda kurtarıldı.

İstanbul’daki bir otelin 5’inci kattaki odasının balkonuna çıkıp intihar etmek isteyen genç bayan, otel misafirleri tarafından son anda yakalanarak kurtarıldı.

İstanbul Aksaray’da, Nergis Mumcu, dün sabah 10.00 sıralarında, bir otelin beşinci katında kiraladığı odasına çıktı. İki saat sonra balkonda görülen Nergis M., aşağı sarkarak atlamaya hazırlandı.

Otel müşterisi iki kişi Nergis M.’yi tam atlayacağı sırada kollarından yakaladı. Ancak kendini sarkıtarak direnen Nergis M., yukarı çekilemedi.

İki otel müşterisi de alt kat balkonundan Nergis M.’yi ayaklarından tuttu. Güçlükle alt kat balkonuna alınan Nergis M., daha sonra polis merkezine götürüldü. Bunalıma girip ölmek istediğini söyleyen Nergis M., “Evden kaçmıştım. Sabah otele gelip oda tuttum. Alkol aldıktan sonra da balkondan atlamak istedim” dedi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aksaray otel intihar girişimi, Aksaray Otel intihar olayı, Aksaray Şambel Otel, Aksaray ŞAmbel otel Nergis Mumcu, Nergis Mumcu, Nergis Mumcu i, Nergis Mumcu intihar, Nergis Mumcu Otel intihar, Şambel Otel İntihar, Şambel Otel intihar olayı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları