Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Otel sahibi turistleri bıçak ve silahla tehdit etti!

29 Temmuz, 2013 | 21:02

turiste-silah-cekti

İngiliz turistlerin Marmaris’te yaşadığı skandallara bir yenisi daha eklendi. Üç çocuklarıyla birlikte bir otele giden Booth çifti, otel sahibi tarafından bıçak ve silahla tehdit edildiklerini iddia ederek polise başvuruda bulundu.

Marmaris’te İngiliz turistlerin yaşadığı skandallara neredeyse her gün bir yenisi ekleniyor. Club S.G… adlı otele üç çocuklarıyla birlikte giden Sandra ve Steven Booth çifti, otel sahibi tarafından bıçak ve silahla tehdit edildiklerini iddia etti.

Olay, çiftin otele geldiklerinde internet üzerinde gördükleri fotoğraflardaki yere benzemediğini farketmeleriyle başladı. Bunun üzerine çift otelde kalan diğer müşterilere şikayetlerden bahsetti.

2 bin 500 sterlin ödeyerek iki haftalık tatile çıkan çift fotoğraflarda gördükleri su kaydıraklarının otelde bulunmadığını belirtti. Bunu duyan otel çalışanları otel sahibine haber verdi. Daha sonra resepsiyondaki bir kadın çalışan Steven Booth’a oteli terketmelerini söyledi.

Sandra Booth, “Biz otelden ayrılmak için toplanırken otel sahibi gelerek acele etmemizi söyledi. Oda anahtarını kaybettiğimiz için, ‘Anahtarı istiyorum o. ç.’ diye bağırdı. Daha sonra da bıçak çekti. Silahını getirmekle tehdit etti” diyerek olayı anlattı. Steven Booth ise, “Otel sahibi bizi bıçaklayabilirdi” diiye konuştu. Çift daha sonra otelden kaçarak yakınlardaki başka bir yere yerleşti. Aile polise haber verdikten sonra olaya karışan iki kişi gözaltına alındı.

Sandra Booth, “Cehennem gibiydi. Eğer otel sahibi bıçaklasaydı eve eşim olmadan dönebilirdim” yorumunu yaptı. Geçtiğimiz günlerde de, İngiliz kadın turist D.H. (43), Marmaris’te kaldığı otelin masörü Z.B.’nin (27) kendisine tecavüz ettiğini ileri sürüp polise şikayetçi olmuştu. Gözaltına alınan Z.B., turistin tecavüze uğradığına dair bir bulguya rastlanmaması üzerine sevk edildiği adliyede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı.

britanya-610x90

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Booth çifti, İngiliz turist, ingiliz turistlere saldırı, Marmaris, Sandra Booth, Steven Booth, turiste silah çekti, Turizm, Türkiye,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları