Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Otel sahibi, “Personel havuza giriyor, iğrenç” diyen müşterisine ders verdi!

09 Ağustos, 2018 | 17:33

Otel sahibi,

Otel sahibi, “Personel havuza giriyor, iğrenç” diyen müşterisine ders verdi. Otel sahibi Ahmet İstif’in, çalışanların mesai saatleri dışında otelin havuzunu kullanmasına yönelik bir kadın müşterinin eleştirisine sosyal medyadan verdiği yanıt, kısa sürede binlerce beğeni topladı.

İstanbul’un Silivri ilçesindeki bir oteli bulunan Ahmet İstif’in, sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı paylaşım, hem turizm sektörü çalışanları hem de birçok çevrede yankı uyandırdı.

Otel sahibi Ahmet İstif’in, kadın bir müşterinin internet üzerinden, “Personel havuza giriyor, iğrenç” şeklinde yorumda bulunması üzerine, “Hee hanımefendi giriyorlar. O çocuklar sabahtan akşama kadar sana hizmet ediyor. Sırf havuza değil, yorulanları otel odalarında dinlendiriyorum” paylaşımıyla takdir kazandı.

Otel sahibi, “Personel havuza giriyor, iğrenç” diyen müşterisine ders verdi

Kısa sürede binlerce beğeni alıp paylaşılan bu yorumun ardından otel sahibi İstif, “Personel yemeği yerine açık büfeden yemek yiyorlar. Geceleri iş bitince bira içip oturduğunuz şezlonglarda keyif yapıyorlar. Çünkü onlar da insan” şeklinde ikinci bir paylaşım yaptı.

Reklam falan derler, keyfimi bozarlar, hiç uğraşamam

“Reklam falan derler, keyfimi bozarlar, hiç uğraşamam”

Sosyal medya kullanıcıları bu paylaşımları yapan ve binlerce beğeni alan Ahmet İstif’in otelinin adını öğrenmek istedi.

Ancak İstif yeni bir paylaşımla, “Abiler, ablalar otelin ismini soruyorsunuz gizli de değil ama şimdi yazarsam reklam falan derler, keyfimi bozarlar hiç uğraşamam” diyerek tesisin adını paylaşmadı.

Silivri’de bulunan otelin sahibi Ahmet İstif, paylaşımın kesinlikle reklam amaçlı olmadığını belirterek, otelin bulunduğu Selimpaşa’nın 5-6 bin nüfuslu bir balıkçı kasabası olduğunu, buradaki Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesi’nden öğrenciler ve Selimpaşa’nın gençleriyle aile ortamı içinde çalıştıklarını ifade etti.

“Çünkü onlar da insan, anlayışlı olmak lazım”

İstif ayrıca, “Burada ailecek çalıştığımız için o çocukları da hiçbir şekilde sıkmıyoruz. Bizim personel yemeğimiz yok, bütün izinleri var. Bazen 20 saat çalıştıkları da oluyor ama havuza da denize de giriyorlar.

Öyle bir kısıtlamamız yok. Zaten çok büyük bir işletme değiliz. 60 personeliz. Bu tabi zor bir meslek. İnsanların tatil yaptığı zamanlarda biz çalışıyoruz. Evet yeri geliyor stajyerinden üst kadrolarına kadar 20 saat çalışıyoruz.

Kışın biraz dinlenme şansımız oluyor. Tabi personeli çok sıkmamak lazım. Kıyafet konusunda da sıkmamak lazım. Çünkü onlar da insan, anlayışlı olmak lazım” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahmet İstif, Havuza giriyorlar, Kadın müşteri, Müşteriye ders, Otel sahibi, Silivri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları