Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Otel odasında böyle silah çekti! Milli takımdaki krizin perde arkası

17 Ekim, 2014 | 08:28

Gökhan Töre

Türk futbolunun gündeminden düşmeyen silah olayının ayrıntıları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Gökhan Töre’nin, Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak’ın odasına dalarak silahla yaptığı saldırının detaylarını Radyospor yayınladı.

Radyospor’da Kriminal Spor Emrullah Erdinç’in emniyetin yaptığı araştırmalara dayandırarak anlattığı detaylar şöyle;

“Gökhan Töre ile Hakan Çalhanoğlu arasındaki gerginliğin nedeni Almanya’ya dayanıyor. Emniyet’in araştırmasına göre ikili arasıındaki husumet bir kız arkadaşlarından kaynaklanıyor. İstanbul’da kaybedilen Hollanda maçı sonrası Hakan Çalhanoğlu ile Ömer Toprak bir bara gittiler. Bir süre sonra aynı bara Gökhan Töre, Köln’de yaşayan bir arkadaşıyla birlikte gitti. Gökhan’ı gören Hakan Çalhanoğlu, Ömer Torpak ile birlikte bardan ayrılıp otele döndüler.

Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak’ın otele döndüğünü öğrenen Gökhan Töre, oyunculardan yarım saat sonra otele gidiyor. Oyuncuların kaldığı odanın kapısını çalan Gökhan Töre kapı açılmayınca resepsiyona inip, oda numarasını verip “oda kartımı kaybettim” diyerek odanın yedek kartını alıp; Hakan ve Ömer’in bulunduğu odanın katına çıkıyor.

Yanındaki arkadaşıyla birlikte Ömer ve Hakan’ın buluduğu odaya girmeyi başaran Gökhan, kendisini engellemeye çalışan Ömer Toprak’ın yüzüne silahla birlikte yumruk atıp, oyuncunun dişlerine hasar veriyor.

Ardından Emniyet kayıtlarına göre yanındaki arkadaşının silahını kullanan Gökhan, Hakan Çalhanoğlu’nun yanında giderek silahı oyuncunun ağzına dayıyor.

Gökhan’ın ağzına silah dayadığı Hakan Çalhanoğlu çok korkuyor. Ve oda da büyük panik yaşanıyor.

Gökhan’ı tutup çeken arkadaşı silahı oyuncunun elinden alıp, beline takıyor. Ve odadan çıkarak oteli terk ediyorlar.

Olayı milli takım yetkililerine haber veren Ömer Torpak ve Hakan Çalhanoğlu’na takım yetkilileri polise gidip Gökhan’dan şikayetçi olmamalarını istiyorlar.

Ve olayın üzerinden tam 9 ay geçtikten sonra yaşananlar Vatan gazetesinde haber oldu. Haber üzerine otele giden emniyet yetkilileri kamera kayıtlarına olayın üzerinden 6 ay geçtiği için ulaşamıyorlar. Çünkü kayıtlar 6 ayda bir siliniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beşiktaş, gökhan töre, gökhan töre ağzına silah dayadı, gökhan töre hakan çalhanoğlu, gökhan töre ömer toprak, gökhan töre otel, gökhan töre silah, gökhan töre silah kullanıyor, gökhan töre silahla tehdit, hakan çalhanoglu, ömer toprak,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları