Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Otel müdürü Sevilay Tanyıldız’a yarın otopsi yapılacak

14 Ağustos, 2010 | 13:04

Marmaris’te beş gün kendisinden haber alınamayan ve otomobilinin denize uçtuğu öğrenilen otel müdürü Sevilay Tanyıldız’ın cesedinin deforme olması nedeniyle otopsisinin yarın yapılmasına karar verildi.

Marmaris’de bir otelde çalışan Sevilay Tanyıldız (30), pazar günü 06 DC 2081 plakalı otomobiliyle iş yerinden ayrılmış, daha sonra Tanyıldız’dan haber alamayan mesai arkadaşları jandarmaya haber vermişti.

Jandarmanın günlerce yaptığı aramalardan sonuç alınamamıştı ancak Selimiye köyü yakınlarında jet-ski ile gezen bir kişinin, deniz üstünde araba tamponu gördüğünü jandarmaya iletmesiyle, Sevilay Tanyıldız’ın cesedine ulaşılmıştı.

Dalgıçların da yardımıyla bölgede yapılan arama çalışmasında, kaybolan Tanyıldız’ın aracı deniz dibinde bulundu. Ceset yapılan çalışmalar sonucu karaya alındı.

İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırılan Tanyıldız’ın cesedinin deforme olması nedeniyle otopsisinin yarın yapılmasına karar verildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Marmaris Haberleri, Marmaris Otel müdiresinin cesedi, Marmaris Sevilay Tanyıldız, Marmaris Sevilay Tanyıldız Otopsi, Otel müdiresi Sevialy Tanyıldız, Otel müdiresinin cesedi, Sevilay Tanyıldız Otopsi, Turizsm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları