Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Otel koridorunda zırhlı araç!

23 Nisan, 2010 | 15:09

İsrail’in kuruluşunun 62’nci yıldönümü nedeniyle Ankara Büyükelçisi Gaby Levy’nin verdiği resepsiyona hükümetten iki bakan katıldı.

Swiss Otel’de gerçekleşen davette olağanüstü güvenlik önlemleri alındı. Alınan önlemlerin en çarpıcı yanı ise, İsrail’in Ankara Büyükelçisi Levy’nin otelin koridoruna kadar zırhlı aracıyla getirilmesi oldu.

İsrail’in Ankara Büyükelçisi Gabi Levy’nin Swiss Otel’de verdiği resepsiyona Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Kürşat Tüzmen, ABD Büyükelçisi James Jeffrey ve çok sayıda davetli katıldı.

Bakanların resepsiyona gelişi esnasında Büyükelçi Levi “Çok yoğun programınız vardı, yine de geldiniz, çok teşekkür ederim” dedi.

Bir gazetecinin iki ülke arasında gerginlik bulunuğunu ve kendilerini resepsiyona beklemediklerini söylemesi üzerine Vecdi Gönül, “Oyumuzu kullandık, geldik” diye cevap verdi.

Ermenistan Cumhurbaşkanı Serj Sarkisyan’ın, iki ülke arasında imzalanan protokollerin dondurulduğunu yönündeki açıklaması, ABD Büyükelçisi James Jeffrey’ye soruldu. Büyükelçi Jeffrey, “Bu Türkiye ile Ermenistan arasındaki bir problem, fakat ümit ediyoruz ki, bu süreç devam edecek” ifadesini kullandı.

Resepsiyonda, Mayu Mana Grubu bir müzik dinletisi sunarken, İsrail Bayrağı şeklinde hazırlanmış pastayı Milli Savunma Bakan Vecdi Gönül ve İsrail Sefiresi Irit Levi birlikte kesti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD Büyükelçisi James Jeffrey, Ankara Büyükelçisi Gaby Levy, Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Ermenistan Cumhurbaşkanı Serj Sarkisyan, Kürşat Tüzmen, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Serj Sarkisya, Swiss Otel, Swiss Otel Haberleri, Swiss Otel Koridoru, Swiss Otel Zırhlı Araç, Zırhlı Araç,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları