Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Otel Geliştirme Zirvesi başlıyor

21 Haziran, 2012 | 18:05

Otel Geliştirme Zirvesi başlıyor / Turizm Haberleri

2. Türkiye Otel Geliştirme Zirvesi 13 – 14 Eylül 2012 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek.

2. Türkiye Otel Geliştirme Zirvesi (2nd Annual Turkey Hotel Expansion Summit) uzun vadede büyüme hedeflerini ve konaklama sektörünün en güncel konularını görüşmek üzere otel ve gayrimenkul geliştiricilerini, yatırımcıları, otel işletmecilerini ve yöneticilerini, mimarları ve farklı alanlarda uzman hizmet sağlayıcılarını bir araya getirmeyi amaçlıyor.

2. Türkiye Otel Geliştirme Zirvesi’nde sektöre dair herşey var

Asya ve Avrupa çapında uluslararası iş platformları organize eden sektörün önde gelen şirketlerinden olan Noppen’in düzenlediği 2. Türkiye Otel Geliştirme Zirvesi’nde; Gayrimenkul Sektörüne Genel Bakış ve Yatırım,Yeni Proje Gelişmeleri ve Türkiyedeki Yatırım Fırsatı Alanları,Yabancı Yatırımcıların Türkiye’ye İlgileri: Kısa ve Orta Vade’de Beklentiler,Yeni Trendler ve Otel Yatırımları,İnşa ve Dizayn Verimliliği,Finans ve Operasyon,Pazarlama ve Operasyon Verimliliği,Misafir Deneyimi,Yeşil Oteller gibi program konuları yer alacak.

Rekor büyüme ile turizm pazarının en önemli oyuncularından biri olan Türkiye,%34 ADR ve %29 RevPAR ortalamasıyla 36 milyon turistin 23 milyar dolar gelir getirdiği sektör ziyaretçi sayısı göz önüne alındığında üçüncü en hızlı büyüyen turizm destinasyonu haline geldi.

2. Türkiye Otel Geliştirme Zirvesi’nde endüstri liderleriyle tanışma fırsatı bulup,markanızın marketteki tanınırlılığını arttırabilir;Yeni ortaklıklar ve iş bağlantıları yaratabilir,sektördeki en güncel bilgilerden ve gelişmelerden haberdar olarak,networking olanaklarıyla yeni iş fırsatlarına ulaşabilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2. Türkiye Otel Geliştirme Zirvesi, İstanbul, İstanbul Otel Gelistirme Zirvesi, Noppen, Noppen organizasyon, Noppen şirketi, Otel Gelistirme, Otel Geliştirme Zirvesi, Otel Yatırımları, Türkiye Otel Gelistirme Zirvesi, Türkiyedeki Yatırım Fırsatı Alanları, Yabancı Yatırımcılar,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları