Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Otel Ekipmanları Fuarı Antalya’da

29 Aralık, 2009 | 16:17

Otel Ekipmanları Fuarı, Saç Kurutma Makineleri, Ayakkabı Cila makineleri, Banyo Aksesuarları Anfaş tarafından düzenlenen 21. Otel Ekipmanları Fuarı 20-23 Ocak 2010 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek.

Konu ile ilgili olarak Aralık ayının ilk haftası ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çalık Otel Ekipmanları Fuarı ile ilgili olarak bir basın toplantısı düzenlemişti.

Toplantıda Otel Ekipmanları Fuarı’nın Antalya’da kış turizmine katkı sağlayacağını ve Türkiye’nin tanıtımında önemli rol sahibi olacağından bahsedildi

Otel Ekipmanları Fuarı sayesinde Antalya’nın kış turizmi canlanacağı için fuara katılımcılar ve turizmcileri için büyük önem taşıyor. Bu nedenle fuara dünyanın bir çok ülkesinden profesyoneller de katılacak.

Mustafa Çalık yaptığı basın toplantısında Otel Ekipmanları Fuarı’nın Türkiye için en büyük fuar olduğunu, Antalya’nın fuarlarıyla önemli bir şehir haline geldiğini bildirmişti.

Antalya Otel Ekipmanları Fuarı sayesinde aynı zamanda kışın kapan oteller kış döneminde de çalışabilecek. Bu sayede kışın izne ayrılan otel çalışanlarının da sürekliliği sağlanacak.

Otel Ekipmanları Fuarı’nda Saç Kurutma Makineleri, Ayakkabı Cila makineleri, Banyo Aksesuarları, Duş Sistemleri ve daha yüzlerce ekipman tanıtılacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ANFAŞ, Ayakkabı Cila makineleri, Banyo Aksesuarları, Duş Sistemleri, Otel Ekipmanları, Otel Ekipmanları Fuarı, Otel Ekipmanları Fuarı Antalya, Saç Kurutma Makineleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları