Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah EMITT’te Burhaniye standını gezdi / Turizm Haberleri

11 Şubat, 2011 | 16:35

Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah EMITT’te Burhaniye standını gezdi / Turizm Haberleri

İstanbul’da düzenlenen 15. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT 2011)’deki Burhaniye Belediyesi standı, birçok ünlü kişiyi de misafir ediyor. Eski İstanbul İl Emniyet Müdürü olan Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah da standı ziyaret etti. Öğreniminin bir bölümünü Burhaniye’de geçirdiğini belirten Celalettin Cerrah, Belediye Başkanı Fikret Akova ile hatıralarını tazeledi.

Burhaniye Belediyesi standını ayrıca Balıkesir Vali Yardımcısı M.Kemal Özgün, Dursunbey Kaymakamı İbrahim Küçük, Edremit Belediye Başkanı Tuncay Kılıç, Pelitköy Belediye Başkanı Hüseyin Kayacık, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Gökçeyazı Belediye Başkanı Yakup Yılmaz, Burhaniye Kent Konseyi Kadın Kolları üyeleri de ziyaret etti.

13 Şubat’ta sona erecek EMITT Fuarı, 10 salonda ve toplam 65 bin metrekare alanda düzenleniyor. Başta Türkiye olmak üzere aralarında Azerbaycan, Suriye, Mısır, Dubai, Sharjah, Yunanistan, Tunus, Fas, Japonya, İtalya, Moldovya, Maldivler, Seyşel Adaları, Rusya, Özbekistan, Tataristan, KKTC, Tayland, Hindistan, Yemen, Çin ve Cezayir’in de bulunduğu 60 ülke, yüzlerce turizm merkezinden 4 bin katılımcının geldiği EMITT 2011’e, ikinci gününde de ziyaretçi akını devam ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
EMITT fuarı, EMITT Fuarı 2011, EMITT fuarı Açıldı, EMITT Fuarı İstanbul, EMITT Maldivler, EMITT Seyşel Adaları, Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah, Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah EMITT, Seyşel Adaları, Tayland,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları