Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ortaköy Camii’nin benzeri Küba’da yapılacak

14 Nisan, 2014 | 11:05

Türkiye Diyanet Vakfı, İstanbul’daki Ortaköy Camisi’nin benzerini, Küba’nın başkenti Havana’da yapmak için çalışmalara başladı.

Yaklaşık 3 bin 500 Müslümanın bulunduğu başkent Havana’ya İstanbul Beşiktaş’taki Ortaköy Camisi’nin bir benzeri yapılacak. Küba Din İşleri İdaresinin resmi davetlisi olarak Havana’da temaslarda bulunan TDV Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Tutkun yaptığı açıklamada, yurt dışındaki Müslümanlara yönelik yardım çalışmalarının sürdüğünü belirtti.

Küba’da yapılacak cami hakkında bilgi veren Tutkun, Küba Din İşleri İdaresi’nin cami yapımı için ‘Eski Havana’ olarak adlandırılan bölge yakınlarındaki bir araziyi tahsis edeceğini belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Havana, Havana cami, Havana Küba, Havana ortaköy cami, Küba Din İşleri İdaresi, Ortaköy Cami, Ortaköy Camisi, Ortaköy Camisi beşiktaş, Ortaköy Camisi istanbul, Ortaköy Camisi küba, Ortaköy Camisi küba havana, Türkiye Diyanet Vakfı,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Vivi
21 Temmuz, 2014

Very happy to see this blog.”Hello” to every one that knows me.Actually when I saw email from乙醇 and 子凌, I was touched about the lteter. I remembered all the good time we had during the chorus. Sorry to tell you that I can’t attend the reunion. Wish everyone is happy! Candy

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Temmuz 21st, 2014 at 18:37 Vivi mention something about this post....
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları