Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ortadoğu’nun en iyi havayolu şirketi Qatar Airways

08 Ekim, 2015 | 09:27

Qatar Airways Doha merkezli Qatar Airways, bu yıl 26’ncısı düzenlenen TTG Travel Ödülleri’nde Ortadoğu’nun en iyi havayolu şirketi seçildi.

Asya – Pasifik’deki saygın ticaret dergilerinden biri tarafından düzenlenen ve ödül için okuyucuların, havayolu şirketinin müşteri hizmetleri, uçuş ağı, yenilikçi pazarlama, reklam programlarını ve girişimlerini temel alarak oy veren TTG Travel Awards’da, Qatar Airways üst üste onuncu defa “Ortadoğu’nun En İyi Havayolu Şirketi” seçildi.

Qatar Airways Grup CEO’su Akbar Al Baker, 10 yıldır bu unvanı korumanın oldukça büyük bir başarı olduğunu belirterek; “Yolcularımıza unutulmaz deneyimler yaşatmak amacıyla yorulmadan çalışan Qatar Airways ekibinin taahhütlerini yerine getirdiği ve hizmetlerinin kalitesi açıkça görülüyor. Nereye uçarlarsa uçsunlar, yolcularımıza sınıfının en iyi konukseverliği sunuyor olmamızla gurur duyuyoruz ve çabalarımızın sonuçlarını aldığımız için mutluyuz” dedi.

Bangkok, Tayland’da bulunan ve şirket adına ödül alan Qatar Airways Güney Doğu Asya Güney Pasifik Kıdemli Başkan Yardımcısı Marwan Koleilat ise, Asya – Pasifik’teki seyahat ortaklarına teşekkür ederek; “Asya – Pasifik önemli ve öncelikli pazarlarımızdan biri olmaya devam ediyor. Biz de Qatar Airways’ten yüksek beklentileri olan yolcularımıza mükemmel hizmeti ve ürünleri sunmaya devam etmeyi taahhüt ediyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akbar Al Baker, Qatar Airways, Qatar Airways doha, Qatar Airways tayland, Qatar Airways TTG Travel, TTG Travel, TTG Travel Awards,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları