Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ortadoğu’nun en iyi havayolu şirketi Qatar Airways

08 Ekim, 2015 | 09:27

Qatar Airways Doha merkezli Qatar Airways, bu yıl 26’ncısı düzenlenen TTG Travel Ödülleri’nde Ortadoğu’nun en iyi havayolu şirketi seçildi.

Asya – Pasifik’deki saygın ticaret dergilerinden biri tarafından düzenlenen ve ödül için okuyucuların, havayolu şirketinin müşteri hizmetleri, uçuş ağı, yenilikçi pazarlama, reklam programlarını ve girişimlerini temel alarak oy veren TTG Travel Awards’da, Qatar Airways üst üste onuncu defa “Ortadoğu’nun En İyi Havayolu Şirketi” seçildi.

Qatar Airways Grup CEO’su Akbar Al Baker, 10 yıldır bu unvanı korumanın oldukça büyük bir başarı olduğunu belirterek; “Yolcularımıza unutulmaz deneyimler yaşatmak amacıyla yorulmadan çalışan Qatar Airways ekibinin taahhütlerini yerine getirdiği ve hizmetlerinin kalitesi açıkça görülüyor. Nereye uçarlarsa uçsunlar, yolcularımıza sınıfının en iyi konukseverliği sunuyor olmamızla gurur duyuyoruz ve çabalarımızın sonuçlarını aldığımız için mutluyuz” dedi.

Bangkok, Tayland’da bulunan ve şirket adına ödül alan Qatar Airways Güney Doğu Asya Güney Pasifik Kıdemli Başkan Yardımcısı Marwan Koleilat ise, Asya – Pasifik’teki seyahat ortaklarına teşekkür ederek; “Asya – Pasifik önemli ve öncelikli pazarlarımızdan biri olmaya devam ediyor. Biz de Qatar Airways’ten yüksek beklentileri olan yolcularımıza mükemmel hizmeti ve ürünleri sunmaya devam etmeyi taahhüt ediyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akbar Al Baker, Qatar Airways, Qatar Airways doha, Qatar Airways tayland, Qatar Airways TTG Travel, TTG Travel, TTG Travel Awards,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları