Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Orta Asya kentlerinde konut fiyatları

26 Eylül, 2013 | 16:40

alma-ata-kazakistan Orta Asya ülkeleri arasında yapılan konut fiyatları araştırmasında, fiyatların en yüksek olduğu kentler arasında Kazakistan’ın Alma Ata şehri zirvede yer aldı.

Tengrinews.kz sitesi, emlak şirketlerinin verilerine dayanarak Orta Asya’da konut fiyatlarının en yüksek olduğu kentleri sıraladı.

Listenin ilk sırasında 2 bin 250 dolar metrekare fiyatıyla Kazakistan’ın Almatı kenti yer alıyor.

Tacikistan’ın başkenti Duşanbe bin 375 dolar ile ikinci sırada yer alırken Türkmenistan’ın başkenti Aşkabat ise metrekare fiyatı bin 333 dolarla 3. oldu.

Orta Asya metropolleri içinde konut fiyatlarının en düşük olduğu kent ise 950 dolar ile Özbekistan’ın başkenti Taşkent oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
başkenti Aşkabat, başkenti Duşanbe, Kazakistan, Kazakistan Almatı şehri, Orta Asya, Orta Asya konut fiyatları, Orta Asya ülkeleri, Özbekistan, Özbekistan konut, Özbekistan Turizm, Tacikistan, Tacikistan başkenti Duşanbe, Türkmenistan, Türkmenistan başkenti Aşkabat,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları