Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Orlando Bloom turizm cenneti Cancun’da

30 Aralık, 2014 | 09:26

Legolas karakteriyle rol aldığı The Hobbit: Beş Ordunun Savaşı filmi gişe rekorları kıran Orlando Bloom, Noel tatili için Meksika’nın turizm cenneti Cancun’u tercih etti.

Cumcuma’nın haberine göre;

Meksika’nın sahilleri ve muhteşem denizi ile ünlü tatil kenti Cancun, yeni yıla sayılı günler kala ünlülerin akınına uğruyor. Son olarak yakışıklı aktör Orlando Bloom, Noel tatilini fırsat bilip sıcak iklimlere kaçan ünlüler arasına katıldı.

orlando-bloom-cancun Avustralyalı model Miranda Kerr’den ayrıldıktan sonra adı pek çok isimle anılan Orlando Bloom, son yılların en dikkat çeken tatil kentlerinden Cancun’da gizemli bir sarışınla görüntülendi.

Bloom, turkuaz mavisi denize muhteşem manzaraların eşlik ettiği Cancun’da, yanındaki sarışınla keyifli bir tatil geçiriyor. Güneşlenirken ve denize girerken objektiflere takılan başarılı oyuncunun, Cancun tatilinden memnun kaldığı her halinden belli oluyordu.

Orlando Bloom, doğa turları ve plajlarının yanında su parkları ile de ünlü olan Cancun’da yunuslarla yüzmenin nasıl bir duygu olduğunu da tattı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cancun, Meksika, Meksika cancun, Meksika cancun turu, Meksika sahilleri, Meksika Tatili, Meksika turu, orlando bloom, Orlando Bloom Cancun, Orlando Bloom filmleri, Orlando Bloom Haberleri, Orlando Bloom hobbit, Orlando Bloom kimdir, Orlando Bloom legolas, Orlando Bloom meksika, Orlando Bloom Miranda Kerr, Orlando Bloom sevgilisi, Orlando Bloom tatil,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları