Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Opet’ten 1 liraya1 mil kampanyası

01 Ekim, 2009 | 16:26

Opetten 1 liraya1 mil kampanyası Türk Hava Yolları ve OPET, tarafından başlatılan ortak mil kampanyasıyla, Opet’ten, Opet Kart veya diğer parolu kartlarla akaryakıt ve otogaz alışverişi yapanlar, Miles&Smiles hesaplarına mil kazanarak bedava uçabilecek.

THY’nin, yıllık 26 milyon yolcu ve her yıl yaklaşık yüzde 15 büyüyen yapısıyla Avrupa’nın lider havayolu şirketi olduğunu ifade eden THY Genel Müdürü Temel Kotil, yapılan ortak mil anlaşması ile Opet’ten akaryakıt alan Miles&Smiles kartı sahiplerinin uçuş mili, THY’nin de yeni yolcular kazanacağını kaydetti.

2011’e kadar sürecek

Kotil, THY’nin 1.7 milyon Miles&Smiles kart üyesi bulunduğunu, bu üyelerin sayısının her yıl arttığını belirtirken Opet Genel Müdürü Cüneyt Ağca da “3.5 milyon OPET Kart üyemiz var. Şimdiye kadar uygulanan tüm OPET kampanyaları gibi 1 TL’ye 1 mil kampanyasının da yoğun ilgi görmesini bekliyoruz” dedi. Ağca, THY-Opet ortak mil anlaşmasının 2011 yılı sonuna kadar devam edeceğini kaydetti.

Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Temel Kotil, “THY ile Opet’in Air Opet adında ortak şirket kurma çalışmaları olduğu ifade ediliyor. Bu çalışmalar hangi aşamada?” sorusu üzerine “Şu anda ortak mil anlaşmasına odaklanmak istiyoruz” dedi. Cüneyt Ağca ise aynı soruya, “Şirketle ilgili işlemler devam ediyor. Daha sonra detayını sizlerle paylaşırız” yanıtını verdi.

Vatan

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Opet Uçuş Kampanyası, Opet Genel Müdürü Cüneyt Ağca, Opet Kampanyaları, Opet Kampanyası, OPET Kart Üyeleri, Opet Mil anlaşması, Opet Mil Kampanyası, Opet Türk Hava Yolları Kampanyası, Temel Kotil, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları HAberleri, Türk Hava Yolları Opet, Türk Hava Yolları Uçuşları,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
mehmet altın
27 Ekim, 2009

iyi güzel yapmışsınız kampanyayı ama kartı nereden alacaz bilmiyoruz. oğlum trabzonda okuyor onun biletine katkı yapmak isterim. zaten opetten gaz alıyoruz dönerseniz sevinirim. iyi çalışmalar……….

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Ekim 27th, 2009 at 00:13 mehmet altın mention something about this post....
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları