Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Opet, müşterilerini THY ile uçuramayacak / Turizm Haberleri

22 Ocak, 2011 | 17:01

Opet, müşterilerini THY ile uçuramayacak / Turizm Haberleri

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’nun (EPDK) akaryakıt satışlarındaki promosyonu kaldıran kararı, Türk Hava Yolları (THY) ile Opet arasında müşterilere uçak bileti kazanma kampanyasını da bitirdi.
Akaryakıt ücretlerine üst üste gelen zamlar üzerine EPDK aldığı 2924/2 sayılı kararı gereği, istasyonların yaptığı tüm kampanyalara yasak getirildi.

1 Şubat’ta yürürlüğe girecek uygulama ile THY Genel Müdürü Temel Kotil ve OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca tarafından geçen Eylül sonu başlatılan ‘1 liraya 1 mil’ kampanyası da son bulacak.
İki kuruluşun ortak mil kampanyası vatandaşlara; OPET Kart veya diğer parolu kartlarla akaryakıt ve otogaz alışverişi yaptıklarında Miles&Smiles hesapları ile mil kazanarak bedava uçak bileti kazanma imkanı veriyordu. Birçok akaryakıt şirketi müşteri çekebilmek için; tabak, çatal, bıçak, tencere, tava, beyaz eşya, çay, temizlik maddeleri, tekstil ürünlerinden oluşan geniş yelpazede ürün promosyonu yapıyordu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu, Miles&Smiles, Miles&Smiles Uçak Bileti, Opet, OPET Genel Müdürü, Opet Genel Müdürü Cüneyt Ağca, Opet Turk Hava Yolları, THY, THY Genel Müdürü Temel Kotil, Turizm Haberleri, Türk hava Yolları kampanyası,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları