Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Onur Havayollarının uçuş yasağı kaldırıldı

02 Ocak, 2010 | 13:25

Onur Havayollarının uçuş yasağı kaldırıldı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün (SHGM) Onur Havayolları’nın bazı uçaklarına getirdiği uçuş kısıtlaması kaldırıldı.

Onur Havayolları’nın uçakların bakım belgelerini SHGM’ye göndermesinin iki gün önce uçuş yasağı getirilen uçakların yeniden uçmasına izin verildi.

Onur Havayolları’ndan yapılan açıklamada, “Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) tarafından tüm havayolu şirketlerine yapılan yıllık rutin kontrollerde Onur Air’in 4 uçağı için bildirilen evrak eksikliği aynı gün içerisinde tamamlanarak SHGM’ye ulaştırıldı ve yine aynı gün içerisinde söz konusu uçakların yasakları kaldırıldı” denildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Onur Havayolları Haberleri, Onur Havayolları Şirketi, Onur Havayolları Uçuş Yasağı, Onur Havayolları Uçuşları, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları