Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Onur Havayolları’nın 4 uçağına uçuş yasağı

30 Aralık, 2009 | 09:54

Onur Havayolları'nın 4 uçağına uçuş yasağı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) uçuş güvenliğini riske ettiği gerekçesiyle Onur Havayolları’nın 4 uçağına uçuş yasağı getirdi.

Uçuşların durdurulmasının yanında şirkete 10 bin lira idari para cezası verilirdi ve bakım yetkisi de A seviyesinin altına indirildi.

SHGM, Onur Havayolları’ndan eksiklerin giderilmesi yönünde yapacağı çalışmaları 31 Aralık tarihine kadar bildirmesini istedi.

SHGM yetkilileri, motordaki arızaların giderilmemesi durumunda, bakım yetkisi düşürülen Onur’un işletme ruhsatının da önce askıya alınması ardından iptal edilmesinin gündeme gelebileceğini söylediler. Onur Havayolları Genel Müdürü Şahabettin Bolukçu ise, rutin denetimlerde tespit edilen bazı evrak eksikliğinin tamamlanarak SHGM’ye gönderildiğini bildirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Onur Havayolları, Onur Havayolları Haberleri, Onur Havayolları Şirketi, Onur Havayolları Uçuş Yasağı, Onur Havayolları Uçuşları, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları